16 Serat Serat Optik Pelabuhan

16 Serat Serat Optik Pelabuhan

STE-216-X3X1 adalah suis serat optik yang menawarkan port serat 16 10 / 100Base-Fx Optik. Ia menyokong SC, ST, FC. Jarak penghantarannya boleh dari 2Km hingga 120km.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-216-X3X1 16 Port 100Base-Fx Fiber Unmanaged Switch:

STE-216-X3X1 adalah Switch Serat Optik Port 16 yang tidak dikendalikan yang direka khas untuk mengedarkan satu pautan serat ke beberapa tapak. Ia dilengkapi dengan pelabuhan serat optik sebanyak 16 100Mbps, setiap port boleh menjadi port uplink dan port downlink.

Pelabuhan Serat Optik 100Base-Fx menyokong mod tunggal dan gentian multimode, jarak penghantaran terdiri daripada gentian multimode 2Km hingga Gentian mod Serat 120Km. Pelabuhan uplink gigabit SFP menyokong transceiver SFP universal gentian Multimode dan serat mod Single, jarak transmisi berkisar dari serat multimode 550m ke mod tunggal 120Km, yang sangat membantu untuk memperluaskan rangkaian anda.

Ia menyediakan anda dengan kapasiti internet yang besar untuk memenuhi keperluan rangkaian untuk IPTV, VoIP dan penghantaran data. Ia adalah peralatan pengedaran gentian optik yang digunakan secara meluas dalam Fiber to the Floor, Fiber to the Building applications.


Ciri-ciri perkakasan:

Menawarkan 16 Pelabuhan Serat Port 100Base-Fx, SC, ST, FC penyambung pilihan

Menyokong kelengkapan dengan teras teras tunggal atau tunggal 1 * 9 transceivers

Menyokong serat multimode, jarak penghantaran boleh mencapai sehingga 2 atau 5Km

Menyokong serat Singlemode, jarak penghantaran boleh dari 20km hingga 120km

Mod Sokongan dan Mod tukar ke Hadapan

Sepenuhnya mematuhi piawaian IEEE802.3, IEEE802.3u

Sokongan jalur lebar Backup 3.6Gbps

Menyokong IEEE802.3x duplex penuh dan kawalan aliran backpressure separuh duplex

Menyokong alamat MAC auto-sense, memberikan alamat MAC 8K

Dilengkapi dengan Petunjuk LED secara langsung untuk status kerja, status siap sedia, kuasa, dan lain-lain

19 "Perumahan rak Rak, ketinggian 1U

Datang dengan Bekalan Kuasa Dalaman

Power Supply Impulse, menyokong AC 96V untuk voltan kuasa sejagat 260V

Sokongan Asia, Eropah, AS, UK, AU piawaian kuasa piawai


Permohonan Utama:

Dengan semua pelabuhan serat optik untuk uplink dan downlink, STE-216-X3X1 mempunyai kapasiti penghantaran yang besar yang dapat memenuhi atau melebihi kebanyakan keperluan penghantaran untuk suara, video dan data melalui Ethernet. Ia boleh digunakan sebagai peralatan Pengedaran optik yang ditempatkan di lantai atau bilik pelayan bangunan. Ia adalah pilihan yang hebat untuk Fiber To The Floor, Fiber To The Building penyelesaian.


Spesifikasi:


Piawaian

Piawaian IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topologi

Topologi Bintang

Pelabuhan Uplink

100Base-Fx

Pelabuhan Downlink

16 Port 100Base-Fx Fiber Optic Ports

Alamat MAC

8 RIBU

Kadar Penghantaran

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Mod Penukaran

Simpan dan Teruskan

Petunjuk LED

Pautan, aktiviti, dupleks Penuh / separuh, kelajuan, dan kuasa pada fungsi diagnostik

Kabel ethernet

10Base-Tx: kategori UTP 3, 4,5, sehingga 100m
100Base-Tx: kategori UTP 5, sehingga 100m

Kabel serat

100Base-Fx:
8.3μm, 8.7μm, 9μm dan 10μm kabel gentian mod tunggal
Kabel kabel 50, 62.5 dan 100μm pelbagai mod

Bekalan Kuasa

AC 96-260V, Bekalan Kuasa Dalaman

Kelembapan Suhu

Suhu

Kelembapan

Bekerja

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

Bersiap sedia

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: 16 port suis serat optik, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan