5 Suis Serat Optik Pelabuhan

5 Suis Serat Optik Pelabuhan

STE-205-X3X1 adalah suis serat optik yang menawarkan pelabuhan 5/10 / 100Base-Fx Optic Fiber.Ia menyokong SC, ST, penyambung FC. Jarak penghantarannya boleh dari 2Km hingga 120km.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-205-X3X1 5 Port 10 / 100Base-Fx optic fiber switch Penerangan:

STE-205-X3X1 adalah suis ethernet cepat 10 / 100Base-FX yang menawarkan port serat optik 5/10 / 100mbps. The STE-205-X3X1 mengadaptasi modul serat 1X9 yang menyokong serat dual mod Multimode atau Single, serat tunggal dua arah. Jarak penghantaran boleh dari serat 2Km MM hingga serat SM 120Km. Berdasarkan permintaan tersuai, suis serat 5 pelabuhan boleh sama ada dengan penyambung SC atau ST. Dengan permintaan, suis serat 8 pelabuhan boleh dipratetapkan terlebih dahulu untuk membolehkan Port tetap berasaskan VLan.

Ciri-ciri:

> 5-Port 10 / 100Mbps 1X9 serat modul, penyambung SC atau ST pilihan

> Mematuhi piawaian IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Mod pindahan dan ke hadapan

> Menyokong IEE802.3X duplex penuh, kawalan aliran separuh duplex backpressure.

> Menyokong pembelajaran kendiri MAC, alamat MAC 2K

> Petunjuk LED dinamik

> Menyokong VLAN berasaskan port pra dikonfigurasi kilang

> 19 Inch Rack Reka bentuk Mountable, Plug and play operation.


Spesifikasi:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologi

Bintang

Bilangan Pelabuhan

5 Pelabuhan 100Base-Fx

Pelabuhan Uplink

Tiada

Alamat MAC

2K

Kadar Penghantaran

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Mod suis

Store-and-Forward

Mod kawalan aliran

Kawalan IEEE 802.3x kawalan aliran dua-dupleks dan kawalan arus tekanan belakang

Petunjuk LED

Status LED Pautan, aktiviti, dupleks Penuh / separuh, kelajuan, dan kuasa pada fungsi diagnostik

Kabel rangkaian

> 10Base-T: kategori UTP 3, 4,5 kabel sehingga 100m

> 100Base-TX: kategori UTP 5 kabel sehingga 100m

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm dan 10μm pada gentian mod tunggal dan 50, 62.5 dan

100μm pada gentian berbilang mod

Bekalan Kuasa

Kuasa Dalaman

Kelembapan Suhu

Suhu

Kelembapan

Operasi

-20 ℃ hingga 70 ℃

10% hingga 90%

Penyimpanan

-40 ℃ hingga 75 ℃

5% hingga 95% RH


Hot Tags: 5 port suis serat optik, China, pengilang, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan