8 + 8 Suis Serat Pelabuhan

8 + 8 Suis Serat Pelabuhan

STE-388-X3X1 adalah suis serat optik yang menawarkan port serat 8 10 / 100Base-Fx, ditambah port Ethernet 8 10 / 100Base-Tx. Jarak penghantarannya boleh dari 2Km hingga 120km.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-388-X3X1 Fiber Optical Switch Penerangan:

STE-388-X3X1 adalah suis serat optik yang menawarkan pelabuhan 8 * 100Base-Fx Optik dan port Ethernet 8 * 10 / 100Base-Tx. Ia menyokong

100mbps singlemode atau input gentian multimode dan keluaran Ethernet 10 / 100mbps. Semua pelabuhan STE-388-X3X1 boleh digunakan sebagai pelabuhan pengaliran masuk atau pengunduran, anda boleh menggunakan port Fiber atau pelabuhan Ethernet untuk uplink atau downlink. Ia biasanya digunakan dalam penyelesaian Gentian ke Penyelesaian Pejabat di mana diperlukan beberapa pusat pengagihan Fiber / Ethernet.

Ciri-ciri utama:

Menawarkan 8 * 100Base-Fx Fiber input / output port, SC, ST dan FC connectors optional;

Menyokong serat multimode serat 100mbps, jarak penghantaran boleh dari 2Km hingga maksimum 5Km;

Sokongan serat Singlemode, jarak penghantaran boleh dari 20Km hingga maksimum 120Km

Menyokong teras teras tunggal atau tunggal 1 * 9 transceivers

Sokongan 8 * 10 / 100mbps auto-negosiasi Ethernet input / output ports

Mematuhi piawaian IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

Simpan dan beralih mod pensuisan

Menyokong IEE802.3X full duplex, separuh dupleks backpressure penuh kawalan

Menyokong pembelajaran kendiri MAC, alamat MAC 2K

Petunjuk LED yang dinamik

Mini Destop Metal case, Plug and play operation.

Bekalan Kuasa Dalaman: Menyokong palam kuasa standard AS, AS, Eropah, UK


Aplikasi Utama:

Dengan port Input Serat 100Mbps, STE-388-X3X1 mempunyai kapasiti penghantaran yang sangat besar yang dapat memenuhi lebar jalur lebar

keperluan untuk suara melalui IP, video melalui IP dan penghantaran data. Ia boleh digunakan sebagai peranti Pengedaran yang dipasang di tingkat

bangunan atau kabinet Pengagihan di pejabat. Ia adalah pilihan yang bagus untuk yang berikut


aplikasi:

Fiber To The Floor

Serat Kepada Pejabat


Spesifikasi:

Piawaian

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topologi

Bintang

Bilangan pelabuhan

8 Pelabuhan 10 / 100Base-Tx; 8 Pelabuhan 100Base-Fx

Alamat MAC

2K

Kadar Penghantaran

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Mod Penukaran

Store-and-Forward

Mod kawalan aliran

Kawalan aliran penuh-duplex IEE802.3X dan kawalan arus tekanan belakang

Petunjuk LED

Status LED pautan, aktiviti, dupleks Penuh / separuh, kelajuan, dan kuasa pada fungsi diagnostik

Kabel rangkaian

10Base-T: kategori UTP 3, 4,5 kabel sehingga 100m
100Base-Tx: kategori UTP 5, sehingga 100m

100Base-Fx:
8.3μm, 8.7μm, 9μm dan 10μmsingle kabel gentian mod,
Kabel gentian 50,62.5 dan 100μm pelbagai mod

Bekalan Kuasa

AC 110-240V, DC5V, 3A Bekalan Kuasa Dalaman

Kelembapan Suhu

Suhu

Kelembapan

Operasi

-20 ℃ hingga 70 ℃

10% hingga 90%

Penyimpanan

-40 ℃ hingga 75 ℃

5% hingga 95% RH



Hot Tags: 8 + 8 pelabuhan suis serat, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan