Gepon Olt 4 Ports

Gepon Olt 4 Ports

CHIMA 4 Port GEPON OLT, menyokong nisbah serat 1:64, boleh menyambung sehingga 256 ONU jauh.

Berbual sekarang
Maklumat produk

SNA8230T 4 Port Gepon OLT System Description:

SNA8230T adalah Sistem OLT Gepon berdasarkan piawaian IEEE802.3ah Gigabit Epon. Ia menyokong maksimum 4 port Gepon, yang boleh menyambung sehingga 256 buah pelanggan ONUs Gepon pada 1:64 Nisbah Fiber Optik. Ia adalah sistem Gred Gred Gred Elektronik yang direka untuk penyedia Perkhidmatan Internet yang menawarkan perkhidmatan internet berkualiti tinggi dan berkelajuan tinggi (seperti perkhidmatan IPTV, VoIP, Perkhidmatan Transmisi Data) kepada Subskrit.


Ciri-ciri Pengurusan Rangkaian Layer 2 yang kaya:

SNA8230T menyokong ciri-ciri pengurusan berkelajuan tinggi seperti kabel IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, kawalan aliran IEEE 802.3x, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3, dll.


Keselamatan yang kuat:

The SNA8230T Gepon OLT menyokong ciri-ciri Keselamatan yang berkuasa. Ia menyokong ACL (senarai kawalan akses) berdasarkan kawalan aliran. Ia juga menyokong Pengasingan Pelabuhan untuk mengasingkan pelanggan yang berbeza yang berkaitan dengan ONU yang sama. Penghantaran Data melalui pautan GEPON

boleh disulitkan.


Penyelenggaraan dan Pengurusan Rangkaian Seragam:

Sistem SNA8230T Gepon OLT menyokong pengurusan yang berkuasa dan ciri penyelenggaraan yang mudah. Ia menyokong SNMP V1, V2, V3, Telnet dan Pengurusan Web. Dengan perisian pengurusan SNMP, seperti Dude, HP Openview dipasang dalam PC pengurusan, pentadbir sistem dengan mudah dapat mengurus dan mengkonfigurasi OLNA SNA8230T yang diterapkan dengan mudah dan jauh dengan beberapa cara alternatif.


Teknologi Gepon berdasarkan standard IEEE802.3ah:

SNA8230T dilengkapi dengan 4 Slot GEPON SFP tetap dan 4 antaramuka GFIbit SFP / Tx uplink kombo.

Sokongan IEEE802.3ah Gigabit Epon standard,

Sokongan maksimum 4 Transparan Gepon SFP untuk downlinking, boleh menyambung sehingga 256 buah Pelanggan ONU

Menyokong kadar penghantaran 1.25Gbps

Panjang gelombang port Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Purata Kuasa Pemancar Optik untuk Pelabuhan SC Gepon: + 2dbm hingga + 7dbm

Kepekaan penerimaan optik Port Gepon SC: -30dBm

Nisbah Serat Optik Maksima: 1:64

Sokongan CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon standard

Menyokong Standard OAM dan ciri-ciri pengurusan OAM yang diperluaskan

Sokongan Penyulitan untuk uplinking dan downlinking data

Sokongan menaik taraf satu ONU tunggal atau untuk pelbagai ONU serentak dan jauh dari pentadbir Sistem

Sokongan ONU pengesahan, boleh melaporkan peristiwa pendaftaran ONU haram

Ciri-ciri perkakasan:

Sepenuhnya Sesuai dengan standard IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Sokongan 4 pelabuhan GEPON SC, kadar penghantaran pada 1.25Gbps

Sokongan 4 10/100 / 1000Base-Tx dan 4 Gigabit SFP Slots kombo uplink uplink

Chassis 1U dengan Peminat Penyejuk dilengkapi di dalam

Menawarkan lebar jalur backplane sebanyak 32Gbps sesaat

Menawarkan Kapasiti Bertukar daripada 16Gbps sesaat

Sokongan Pengenalan Pautan Uni-Directional (UDLD)

Sokongan Pertukaran Hot GEPON SFP Transceivers

Sokongan perlindungan balik gelung EAPS dan perlindungan Laluan Optik GEPON.

Jadual alamat MAC: 16K

Jadual VLAN: 1-4094

Bekalan Kuasa:

Bekalan kuasa AC: 110-240V AC, 50 / 60Hz

Penggunaan Kuasa: 40W


Ciri Perisian:

SNA8230T menyokong ciri pengurusan lapisan 2 yang lengkap:

Sokongan IEEE802.1Q VLAN, GVRP Pendaftaran VLAN Generik, Port Berbasis VLAN, QinQ Vlan Stacking

Menyokong IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Sokongan IEEE802.3ad Link Aggregation,

Sokongan IEEE802.3X Half Duplex dan Control Flowpressure Duplex Penuh

Sokongan IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Senarai Kawalan Akses Sokongan (ACL) berdasarkan aliran

Sokongan Pengguna IEEE802.1X Radius

Kawalan Bandwidth Sokongan

Sokongan Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Sokongan Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, sokongan RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Sokongan SSH V1, V2

Meningkatkan firmware sokongan dengan TFTP dan FTP

Mendokong log sistem tempatan dan jauh


Permohonan Penyelesaian Gepon:

Sistem Gepon terdiri daripada Gepon OLT, Gepon ONU dan Pemisah Serat Optik. Gepon OLT adalah peranti induk (juga disusun sebagai peralatan Penukaran Akses Lapisan 2) yang menghubungkan ke Gepon ONU dengan Pemisah Serat Optik. Gepon ONU adalah peranti pelanggan yang ditetapkan di Rumah Pelanggan. Dengan NMS dipasang di PC Server di sebelah Gepon OLT, pentadbir boleh mengurus / mengkonfigurasi GEPON ONU di bilik pelayan Gepon OLT dari jauh. Dengan semua serat 1 gigabit atau 10Gigabit yang disambungkan, sistem Gepon menawarkan jalur lebar yang besar yang boleh memenuhi atau melebihi keperluan penghantaran untuk perkhidmatan IPTV, VoIP dan Data.

Ia adalah pilihan yang hebat untuk penyelesaian Fiber To The Home, Fiber To The Building, dan sebagainya.


Spesifikasi:

Model NO.

SNA8230T GEPON OLT SYSTEM

Perkakasan

Kapasiti Perkakasan

Piawaian Perkakasan

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

Pelabuhan GEPON

4 port GEPON SC

Pelabuhan Uplink

4 Port 10/100 / 1000Base-Tx combo dengan 4 Gigabit SFP Slots

Sistem penyejuk

Chassis 1U dengan Peminat Penyejuk dilengkapi di dalam

Antara muka Gegon 1.25G

Menyokong 4 Gepon SFP antara muka

Bandwidth Backplane

32Gbps

Menukar Kapasiti

16Gbps

UDLD

Sokongan UDLD, Unit-Directional Link Detection

Jadual Alamat MAC

16K

Jadual VLAN

1-4094

Pertukaran Panas

Sokongan Pertukaran Hot dari GEPON SFP Transceiver

EAPS

Sokongan perlindungan balik gelung EAPS dan perlindungan Laluan Optik GEPON.

Bekalan Kuasa

Bekalan kuasa AC: 110-240V AC, 50 / 60Hz
Penggunaan Kuasa: 40W

Watak Gepon

  • Sokongan IEEE802.3ah Gigabit Epon standard,

  • Sokongan maksimum 4 port Gepon SC untuk downlinking, boleh menyambung sehingga 256 buah pelanggan ONU

  • Menyokong kadar penghantaran 1.25Gbps

  • Panjang gelombang port Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Purata Kuasa Pemancar Optik untuk Pelabuhan SC Gepon: + 2dbm hingga + 7dbm

  • Kepekaan penerimaan optik Port Gepon SC: -30dBm

  • Nisbah Serat Optik Maksima: 1:64

  • Sokongan CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon standard

  • Menyokong Standard OAM dan ciri-ciri pengurusan OAM yang diperluaskan

  • Sokongan Penyulitan untuk uplinking dan downlinking data

  • Sokongan menaik taraf satu ONU tunggal atau untuk pelbagai ONU serentak dan jauh dari pentadbir Sistem

  • Sokongan ONU pengesahan, boleh melaporkan peristiwa pendaftaran ONU haram


Perisian

Sokongan IEEE802.1Q VLAN, GVRP Pendaftaran VLAN Generik, Port Berbasis VLAN, QinQ Vlan Stacking

Menyokong IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Sokongan IEEE802.3ad Link Aggregation,

Sokongan IEEE802.3X Half Duplex dan Control Flowpressure Duplex Penuh

Sokongan IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (Penyerahan Bandwidth Dinamik), SLA,

Senarai Kawalan Akses Sokongan (ACL) berdasarkan aliran

Sokongan Pengguna IEEE802.1X Radius

Kawalan Bandwidth Sokongan

Sokongan Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Sokongan Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, sokongan RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Sokongan SSH V1, V2

Meningkatkan firmware sokongan dengan TFTP dan FTP

Mendokong log sistem tempatan dan jauh




Hot Tags: gepon olt 4 port, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah

Sepasang: Gepon Olt 2 Ports

Seterusnya: Epon Olt 8

Barangan yang berkaitan
Siasatan