EPON ONU 4 Ports

CHIMA 4FE GEPON ONU, menyokong uplink 1.25G EPON dan menyediakan 4 * 10 / 100Base-Tx LAN LAN. Ia merupakan terminal IEEE802.3ah standard GEPON ONU yang boleh digunakan dalam rangkaian FTTH dan FTTO.

Berbual sekarang
Maklumat produk

SON8014F 4 FE GEPON ONU Penerangan:

SON8014F adalah sebuah gelas Telekom IEEE802.3ah berasaskan GEPON ONU (Unit Rangkaian Optik). Ia menyediakan pelabuhan 1 * 1.25G EPON Uplink SC dan port LAN 4 * 10 / 100Base-Tx Ethernet. Uplink GEPON menyediakan input bandwidth tinggi sebanyak 1.25Gbps. Dan port LAN 100Mbpsnya boleh disambungkan ke WiFi Router, Telefon VoIP, Peti IPTV untuk memohon rangkaian rumah, perkhidmatan VoIP dan IPTV. SON8014F mempunyai struktur perkakasan 100Mbps yang berkesan kos, ia adalah terminal ONU yang kompetitif untuk ISP yang menggunakan rangkaian FTTH dan FTTO.


Ciri-ciri utama:

• Mematuhi piawaian EPON Gigabit EPE IEEE802.3ah, yang menyokong transmisi gentian optik tulen.

• Menghantar pada WDM / Serat tunggal, menjimatkan kos pada kabel serat, jarak penghantaran maksimum boleh mencapai sehingga 20Km.

• Kerja-kerja penindasan pada 1310nm, dan Hiliran pada panjang gelombang 1490nm, mengelakkan konflik isyarat serat

• Menyokong Penyerahan Bandwidth lebar fleksibel, boleh menetapkan lebar jalur yang dituntut untuk setiap pelanggan.

• Menyokong keselamatan penghantaran yang dipertingkatkan, menyiarkan penyiaran disulitkan di hiliran dan TDMA untuk huluan.

• Sokongan Multicast, pelanggan boleh memilih untuk memohon VOD, persidangan Video, dll.

• Menyokong alamat MAC dan Alamat IP yang mengikat PC khusus, melindungi privasi anda.

• Menyokong LLID Pelbagai, pengguna dan perkhidmatan yang berbeza boleh terikat kepada SSID yang berbeza.

• Menyokong keutamaan QOS IEEE802.1P yang unik untuk perkhidmatan yang berbeza dan LLID,

• Menyokong pengurusan tempatan atau jauh, boleh menjalankan pengurusan dan penyediaan melalui NMS.

• Menyokong pengesanan Keguguran Fiber, NMS boleh menunjukkan kegagalan dan lokasi itu.


Ciri-ciri perkakasan:

• Menawarkan 1 * 1.25G port Gepon SC untuk uplinking,

• Menawarkan port 4 * 10 / 100Base-Tx LAN

• Kepekaan port optik Gepon: -2dBm hingga -27dBm

• Nisbah Fiber: Nisbah Fiber yang berbeza digunakan untuk jarak penghantaran yang berbeza, 1:64 MAX.

• Menyokong lebar jalur Backup 2.8Gbps

• Hadkan Petunjuk LED secara langsung untuk status kerja, Status pautan, Penggera Sistem, status GEPON & penggera, kuasa, dan lain-lain

• Reka bentuk desktop, perumahan plastik dengan reka bentuk penyejukan yang dipertingkatkan,

• DC 12V, 1A penyesuai kuasa beralih luar, menyokong plag kuasa standard Asia, Eropah, AS, UK, AU dan Brazil.

Ciri Perisian:

• Menyokong ciri penukaran lapisan 2

• Menyokong pengesanan automatik ONU dan pendaftaran automatik

• Menyokong Alamat MAC mengikat dan menapis

• Menyokong Alamat IP mengikat dan menapis

• Menyokong penggera ONU dan ujian sambungan Pengguna

• Menyokong FIFO, sokongan pengagregatan pelabuhan

• Sokongan Port Mirroring dan Penyiaran

• Menyokong DHCP Option 82 dan DHCP Snooping

• Menyokong IEEE802.1Q VLAN, Port Based VLAN,

• Menyokong IEEE802.1P QOS, TOS, COS

• Menyokong IEEE802.1d Spanning Tree

• Menyokong pengesahan IEEE802.1x

• Menyokong had MAC alamat,

• Menyokong IGMP V2, V3 dan IGMP Snooping untuk multicast

• Menyokong IEEE802.3X duplex penuh, kawalan aliran backpressure half duplex

• Sokongan jalur lebar sokongan


Spesifikasi:


Piawaian

IEEE 802.3ah, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802.1P, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topologi

Topologi Bintang

Pelabuhan Uplink

1 * 1.25Gbps port Gepon SC,

Pelabuhan Downlink

4 * 10 / 100Base-Tx Fast Ethernet LAN

Kadar Penghantaran

1.25Gbps

Jarak penghantaran

Maksimum 20Km

Petunjuk LED

Pautan, aktiviti, dupleks Penuh / separuh, kelajuan, dan kuasa pada fungsi diagnostik

 

Kabel ethernet

10Base-Tx: kategori UTP 3, 4,5, sehingga 100m
100Base-Tx: kategori UTP 5, sehingga 100m
1000Base-Tx: kategori UTP 5, 5E, 6, sehingga 100m

Kabel serat

8.3μm, 8.7μm, 9μm dan 10μm kabel gentian mod tunggal

Bekalan Kuasa

AC 96-260V, DC 12V, 1A, Bekalan Kuasa Dalaman

 

Kelembapan Suhu

Suhu

Kelembapan

Bekerja

0 ℃ - 45 ℃

10% - 90%

Bersiap sedia

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% RH


Hot Tags: EPON ONU 4 port, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan