Penukar Gigabit Media

Penukar Gigabit Media

STE-8400M adalah penukar media gigabit yang menawarkan 1 pelabuhan serat gigabit dan 1 gigabit ethernet port. Ia memanjangkan rangkaian gigabit dari gentian Multi Mode 550m ke gentian Mod Single 120Km.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-8400M Gigabit Media Converter Keterangan:

STE-8400M adalah penukar media gigabit yang menyediakan pelabuhan Fiber 1 gigabit dan 1 gigabit ethernet port. Ia menukar serat gigabit ke gigabit ethernet, atau gigabit ethernet kepada serat gigabit. Ia memanjangkan rangkaian dari MM gigabit serat 550m ke gentian SM gigabit 120Km. Sebagai penukar media gigabit, STE-8400M serasi dengan 10mbps, 100mbps, ethernet 1000mbps. Bekalan kuasanya boleh secara pilihan dalaman atau luaran.

STE-8400M mengamalkan reka bentuk desktop mini dan ia mudah dipasang dan memainkan peranti gigabit ethernet.


Ciri-ciri >>>:

> Menyediakan satu pelabuhan gentian gigabit dan satu pelabuhan ethernet gigabit

> Sepenuhnya Berkenaan dengan IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

Standard IEEE802.3z 1000Base-FX

> Pengesanan auto mod pemindahan separuh / penuh untuk port Tx

> Auto-rundingan kadar 10/100 / 1000Mbpa dan Auto-MDI / MDIX untuk port Tx

> Sediakan konfigurasi suis mod pemindahan separuh / penuh untuk pelabuhan Fx

> Mengembangkan rangkaian daripada gentian Gigabit Multimode 550m ke Gigabit Single Fiber 120Km

> Petunjuk cahaya: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Petunjuk LED mudah dilihat menyediakan status untuk memantau aktiviti rangkaian dengan mudah

> Bekalan kuasa dalaman atau luaran

Spesifikasi:


Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Pelabuhan RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Pelabuhan Serat

Jenis Serat

SC / ST / FC

Panjang gelombang

780/850/1310 / 1550nm

Hantar kuasa

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Kabel rangkaian

> 10BASE-T:

Kategori 3,4 atau 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs kategori 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Maks: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140μm (maksimum 2Km)

SMF: 8.3 / 125.8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensi (WxDxH)

95x71x26mm (kuasa luaran)

160x130x30mm (Kuasa dalaman)

Voltan Input

DC5V1A (Input kuasa luaran:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V dan DC-48V adalah pilihan (kuasa dalaman)

Suhu Operasi

0 ℃ ~ 50 ℃

Suhu Store

-30 ℃ ~ 60 ℃

Kelembapan

5% ~ 95% tiada pembekuan


Hot Tags: gigabit media converter, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan