Penukaran Media SFP

Penukaran Media SFP

STE-8403M adalah penukar media gigabit yang menawarkan 1 gigabit ethernet port, dan 1 gigabit SFP port. Ia memanjangkan rangkaian dari MM Gigabit Fiber 550m ke SM Gigabit Fiber 80Km.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-8403M Gigabit SFP Media Converter Keterangan:

STE-8403M adalah penukar media ethernet gigabit yang menukarkan 10/100 / 1000mbps Tx kepada pelabuhan SFP serat gigabit. Menawarkan slot 1 gigabit SFP, converter STE-8403M gigabit SFP membantu anda mengubah fungsian port serat gigabit secara fleksibel. Anda akan mudah menukar jarak penghantaran dari 0.5km-80km dengan hanya mengubah modul SFP gigabit. STE-8403M gigabit SFP converter juga membantu dengan mudah menukar jenis serat dari SM hingga MM.


Ciri-ciri >>>:

> Mematuhi IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, IEE 802.3u,

> Menyediakan 1 port 1000Base-T, 1 port mini-GBIC / SFP yang menyokong pelbagai mod atau serat mod Single

> Menyokong mod Dupleks Penuh dan Auto-rundingan untuk port Serat

> Auto MDI / MDI-X fungsi pengesanan di pelabuhan tembaga

> Sokongan perundingan auto

> Palam dan main: tiada tetapan tatarajah diperlukan

> Pautan Kesalahan Pautan Melalui: fungsi ini membolehkan status kesalahan pautan melalui antara pautan tembaga dan pautan gentian yang telus.

> Pengesanan Kesalahan Akhir Jauh pada pelabuhan SFP gigabit

> Penukaran telus kepada sebarang jenis bingkai paket

> Tiada had panjang paket

> Pelbagai pemasangan sokongan: pemasangan desktop, pemasangan dinding, sokongan Din-Rail pilihan

> Menyokong pelbagai pilihan serat: gentian multimode, modefiber tunggal (jangkauan pendek sehingga jangkauan panjang), serat tunggal Bi-arah, dan CWDM optik

> Penggunaan kuasa yang rendah

> Penyambung 1xSFP dengan pra-dikonfigurasi transceiver serat jauh SFP pengesanan Kesalahan jauh

> 1xRJ-45 10/100 / 1000Mbps, auto-rundingan yang mampu, Auto-MDI / MDI-X


>>> Bekalan Kuasa:

> INPUT: 100-240v AC

> OUTPUT: 5V DC 2A


>>> Dimensi:

105 x 81 x 26 mm (WxDxH)


STE-8403M Data Sheet




>>> Spesifikasi:


Piawaian

> IEEE 802.3ab 1000Base-T

> IEEE 802.3z 1000Base-SX

> IEEE 802.3z 1000Base-LX

Pelabuhan

> 1 X 1000Base-T dengan port RJ45

> 1 X port mini-GBIC

Kadar Pemindahan Data

2000Mbps (Full Duplex)

Media Rangkaian

> 1000Base-T:

4 pasangan Cat.5, EIA / TIA-568 100-ohm disaring berpintal-pasangan (STP), sehingga 100m

> 1000Base-SX Multi-mode:

>> 62.5 / 125μm pelbagai mod gentian optik kabel

>> 50 / 125μm pelbagai mod gentian optik kabel

> 1000Base-LX: Single-mode

>> 62.5 / 125μm pelbagai mod gentian optik kabel

>> 9 / 125μm satu mod gentian optik kabel

Bekerja

>> Suhu Pengoperasian: 0 ° C ~ 45 ° C

Alam Sekitar

>> Suhu Penyimpanan: -20 ° C ~ 70 ° C

>> Kelembapan: 10% ~ 90%



Hot Tags: media penukar SFP, China, pengilang, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, harga pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan