Gigabit Penukar Fiber Optik

Gigabit Penukar Fiber Optik

STE-8408M adalah penukar media gigabit SFP yang menawarkan 2 gigabit ethernet port, ditambah 2 gigabit SFP port. Ia memanjangkan rangkaian gentian gigabit dari Multi Mode serat 550m ke 100km serat mod Single.

Berbual sekarang
Maklumat produk

STE-8408M Gigabit Media Converter Keterangan:

STE-8408M adalah penukar media gigabit yang direka untuk menukar serat 1000BASE-FX kepada media tembaga 1000Base-T atau sebaliknya. Ia menawarkan 2 Port Gigabit SFP untuk Fiber in dan Fiber, bersama-sama dengan 2 port Gigabit Tx untuk sambungan gigabit ethernet. Pengguna boleh menyambungkan PC yang dilengkapi adapter Gigabit LAN, gigabit ethernet bertukar kepada penukar media STE-8408M Gigabit. Direka di bawah piawaian IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T dan 1000Base-SX / LX, STE-8408M direka untuk digunakan dengan modul gigabit SFP Dual atau Single, Multimode atau tunggal mod menggunakan penyambung SC. Konverter media gigabit STE-8408M memanjangkan rangkaian daripada gentian multimode gigabit 550m kepada gigabit serat mod Single 100Km. Dengan 2 port Gigabit Ethernet, STE-8408M digunakan secara meluas dalam Gigabit Fiber untuk penyelesaian rantai gigabit ethernet.


Ciri-ciri >>>:

> Menyediakan 2 Port Gentian Gigabit dan 2 pelabuhan Ethernet Gigabit

> Sepenuhnya Berkenaan dengan IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX standard

> Bandwidth: 12 G, boleh dihantar untuk mencapai kelajuan tanpa wayar

> Bingkai maksima 1536 bytes, memori buffer penampan: 512Kb RAM, alamat MAC 1K

> Sokongan Port Berbasis VLAN dan QoS, pencegahan ribut penyiaran

> Pengesanan auto mod pemindahan separuh / penuh untuk port Tx

> Auto-rundingan kadar 10/100 / 1000Mbps dan Auto-MDI / MDIX untuk port Tx

> Sediakan konfigurasi suis mod pemindahan dupleks separuh / penuh untuk port Gigabit SFP

> Mengembangkan rangkaian daripada gentian Gigabit Multimode 550m ke Gigabit Single Fiber 100Km

> Lampu indikator: LED menunjukkan status setiap Gigabit SFP atau port Gigabit Ethernet

> Bekalan kuasa dalaman atau luaran, Penggunaan kuasa kecil, Sistem penyejukan yang baik. kestabilan yang baik


>>> Spesifikasi:

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / SX / LX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-SX // LX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Pelabuhan RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Pelabuhan Serat

Jenis Serat

SC / LC

Panjang gelombang

780/850/1310 / 1550nm

Hantar kuasa

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

STEPHEN TECHNOLOGIES CO., TERHAD www.stephen-tele.com


STE-8408M Data Sheet

Kabel rangkaian

> 10BASE-T:

Kategori 3,4 atau 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100; STP (Maks: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs kategori 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100; STP (Maks: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Maks: 100m)

> 1000BASE-SX / LX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125μm (jarak maksimum sehingga 224 / 550m)

SMF: 8/125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (jarak maksimum sehingga 100km)

Dimensi (WxDxH)

27X125X85mm

Voltan Input

AC100V-AC240V dan DC-5V, 2A

Suhu Operasi

0

~ 50

Suhu Store

+70

-20

Kelembapan

5% ~ 90% tiada pembekuan

Hot Tags: gentian optik penukar gigabit, China, pengeluar, pembekal, kilang, beli, murah, pukal, pricelist, harga rendah
Barangan yang berkaitan
Siasatan